Jdi na obsah Jdi na menu
 


Telefoní mise

14. 2. 2008

V průběhu hry se vám zobrazí na váš pager zpráva, že některý z bossů s vámi chce mluvit. Vše probíhá přes telefon, takže zadavatele těchto úkolů nikdy neuvidíte. Tyto mise není třeba dohrát ke splnění příběhové linie hry.

 

Nejprve ale mapa s umístěním telefonů.

 

 

A) Modrý telefon

 

Tento telefon se nachází na prvním ostrově ve čtvrti Hepburn Heights. Místní šéf poličního gangu Diablos - El Burro má pro vás nějakou tu prácičku.

 

 

1) Turismo

 

Opatřete si rychlé auto, ideální je Banshee, případně policejní auto. Jeďte na start, kterým je úpatí Calahanského mostu. Postavte se na modrý check-point a vyčkejte odstartování. Vašim úkolem je objet celé město po vyznačené cestě a skončit první. Pokud skončíte druhý nebo horší, máte smůlu, musíte jet znovu.

Tip 1. - Tento úkol si splňte dříve, než dohrajete příběhové mise na tomto ostrově. Pokud je dohrajete, mafiáni v horní části města vás už nebudou mít příliš v lásce a vaše auto pro ně bude oblíbený terč.

Tip 2. - Startujte tak, že se na rovině před stojícími auty pořádně rozjeďte a bokem se lehce dotkněte soupeřů. Závod bude sice okažitě odstartován, ale vy budete mít již malý náskok.

 

Odměna: 10 000 USD

 

2) Já řvu, ty řveš

 

Úkolem je vyhodit bratry Forelliovi do vzduchu. Opatřete si bombu (první bod na radaru), podle radaru vyhledejte zmrzlinářské auto Mr. Whoopee a jeďte opět podle radaru na jih ostrova. Na označeném místě zaparkujte, spusťte melodii, aktivujte bombu a jděte do bezpečné vzdálenosti. Až si všichni bratři přijdou pro zmrzku, stiskněte tlačítko na detonátoru.

Tip 1. - Tento úkol si splňte dříve, než dohrajete příběhové mise na tomto ostrově. Pokud je dohrajete, mafiáni v horní části města vás už nebudou mít příliš v lásce a vaše zmrzlinářské auto pro ně bude oblíbený terč.

Tip 2. - Dobrá strategie je sehnat si Mr. Whoopeeho předem, ušetří vám to jeho hledání v průběhu mise. Pokud úkol plníte až po splnění příběhových misí, může být hledání auta díky mafiánům smrtelné.

Tip 3. - Chcete-li si auto Mr. Whoopee ponechat, nemusíte ho vyhazovat do povětří. Stačí zahrát onu melodii, počkat na bratry a přejet je jiným vozidlem, které si chytnete na sousední silnici...

 

Odměna: 6 000 USD

 

3) Trial by fire

 

Snadné, dojeďte na dvorek v Čínské čtvrti, jak vám radí radar :-). Najdete zde plamenomet, kterým musíte do dvou minut usmažit 25 členů triády. Máte to o to snazší, že modří hoši nemají zbraně. Dávejte si pozor jen na to, abyste nestáli blízko ohně, který by na vás mohl přeskočit.

 

Tip 1. - Díky možnému nebezpečí popálení, opatřete si předem brnění/armor.

 

Odměna: 10 000 USD

 

4) Velký a žilnatý

 

Nějaký holomek ukradl šéfovi jeho zásilku úplně nových pornomagazínů. Tvým úkolem je nastoupit do připravené dodávky a sbírat vysypané balíky magazínů. Po nastoupení do dodávky se začne odpočítávat 20ti sekundový limit. Za každý sebraný balík dostanete 1 vteřinu. Balíky jsou rozsypané na trase po celém městě a stopa končí v přístavišti. Zde najdete u ukradené dodávky zlodějě, kterého nemilosrdně zabijte. Zmocněte se dodávky a dovezte ji na místo určení. Zákazníci už čekají!

 

Tip 1. - Tento úkol si splňte dříve, než dohrajete příběhové mise na tomto ostrově. Pokud je dohrajete, mafiáni v horní části města vás už nebudou mít příliš v lásce a vaše dodávka pro ně bude oblíbený terč.

 

Tip 2. - Po cestě nemusíte brát všechny balíky. Snažte se je sice sebrat všechny, ale ne za cenu toho, že některé úseky vám budou trvat déle než vteřinu.

 

Tip 3. - Při zpáteční cestě si dávejte pozor, ať auto nezlikvidujete, jinak pojedete pěkně znovu.

 

Odměna: 20 000 USD


B) Zelený telefon

 

Zelený telefon se nachází na Staunton Islandu ve čtvrti Asparantia. Tentokrát po vás chce King Courtney, aby jste mu pomohli se vzestupem jeho gangu Yardies.

 

 

1) Bling Bling Scramble

 

Na mapě je romístěno 15 checkpointů a máte proti sobě 4 soupeře. Za celou jízdu musíte nabírat alespoň 8 z nich, jinak máte smůlu. Není to ale nic těžkého.

 

Tip 1 - je na vás, jaké auto si na misi vezmete. Sopuři mají také úplně jiná auta.

 

Tip 2 - Snažte se při závodě mic necouvat, protože ke každému dalším u checkpointu vede přímá cesta.

 

Odměna: 1 000 USD za každý checkpoint

 

2) Uzi řidič

 

Přijedou dva hošíci od Yardies, aby dohlédli na to, jak vám půjde další úkol. Nasedněte do připraveného Perenialu a jeďte tunelem do Hepburn Heights. Tady za jízdy postřílejte 10 členů Diablos.

 

Tip 1 - je dobré střílet za jízdy a na nic nečekat, dejte ale pozor, ať nezajedete k mafiánské čtvrti

 

Odměna: 10 000 USD; členové Diablos vás chtějí zabít

 

3) Gangcar round up

 

Courtney po vás chce, abyste ukradli některá gangstrovská auta - DIablo Stallion, Yakuza Stinger a Mafia Sentinel. Na mapě máte také vyznačenou garáž, kam auta odvezete.

 

Yakuza stinger najdete u vily, kde bydlí Asuka, je to kousek od vaší pozice k uložení. Další dvě auta jsou ale na Portlandu a tam vás nemá nikdo rád. Použijte proto tunel, vyhnete se Triádám. Diablo stallion najdete v Heptburn heights, takže žádný problém. Mafia Sentinel stojí na severu - před Salvatorovou vilou. Dejte pozor na sgtřílející mafiány.

 

Tip 1 - pokud vám nepůjdou auta ukradnout, uložte si je do garáže a při misi vyzvedněte

 

Tip 2 - rozhodně použijte tunel mezi Portlandem a Stauntonem

 

Odměna: 10 000 USD

 

4) Království přichází

 

Poslední mise je docale těžká. Jeďte proto na stanovené místo, kde nastupte do auta. Začne se na vás sesypávat horda magorů s dynamity, proti kterým se jen těžko brání. Snažte se proto co nejrychleji zničit jejich dodávky.

 

Tip 1 - Ujistěte se, že máte slušné zbraně

 

Tip 2 - Určitě mějte plno zdraví a štítu pro tuhle misi

 

Odměna: 10 000 USD; Yardies vás chtějí zabít

 

C) Červený telefon

 

Tento telefon najdete v oblasti Wichita garden na Shordside Walle. Místní šéf D - Ice po vás chce trochu pomoct si přivydělat. Proto pro vás připravil pár misí.

 

 

1) Uzi prachy

 

Máte během dvou minut postřílej z auta 20 členů místního gangu Nines - mají fialové hadry. Vezměte si proto nějaké auto a jezděte neustále okolo této čtvrťe a střílejte z auta hochy ve fialovém - jiné vám to počítat nebude.

 

Tip 1 - Je dobré neustále jezdit, protože jak se zastavíte, gangy po vás budou střílet

 

Tip 2 - jezděte neustále okolo celé čtvrti

 

Tip 3 - snažte se nepříjít o vaše auto, protože hledání nového zdržuje

 

Tip 4 - pokud vás uvidí gangster v autě, jak střílíte jeho druhy, začne do vás bourat

 

Tip 5 - pokud vyvoláte bitku, postříljete koho můžete a rychle odjeďte dál, ať to vaše kára moc neschytá

 

Odměna: 10 000 USD

 

2) Toyminator

 

Ihned po dokončení hovoru jeďte k pozici na mapě, kde nastupte do dodávky Toyz. Nyní musíte s autíčky na dálkové ovládání vyhodit do vzduchu tři obrněná auta s drogami. Není to těžké, stačí najet pod auto a sisknout CTRL nebo mu najet do pneumatiky.

 

Tip 1 - jediným problémem je to, aby jste nevyjeli z oblasti signálu ovládání, tak pozor na to

 

Odměna: 10 000 USD

 

3) Určen k odpalu

 

Opět se vydejte na to samé parkoviště, jako v předchozí misi, jen nastupte do Infernusu. Máte časový limit, za který musíte dojet do Saint marks. Je to celkem pohoda, protože času je hafo, jen při větším nárazu auto bouchne, proto jeďte opatrně. Po deaktivaci bomby jeďte zpět na parkoviště, odkud jste vyjeli a dovezte auto nepoškozené.

 

Tip 1 - Pokud auto poškodíte, doje%dte ho opravit k Pay nad Spray

 

Tip 2 - Až budete v Saint Marks, dejte pozor na mafiány s brokovnicemi

 

Tip 3 - Rozhodně použijte tunel, je to rychlejší

 

Odměna: 20 000 USD

 

4) Bullion Run

 

Letadlo vezoucí platinu na letiště ztratilo část svého nákladu, proto rychle seberte nějaké auto a jeďte na místo, kde je rozházená platina. Musíte sesbírat celkem 30 kousků, ale při každém dalším se vám auto značně zpomalí, porot jich berte tak sedm najednou a odvezte je do nedaleké garáže.

 

Tip 1 - dejte pozor na policii, která po vás půjde

 

Tip 2 - je lepší si vzít nějaké silnější auto např Kartel Cruiser

 

Odměna: 25 000 USD

 

5) Rumble

 

Poseldní boj s gangem The Nines je tady. ¨Před vaším domem naberte bráchu D - ICe a jeďte na Stautonovo odpočívadlo. Tam zmlaťte basebalkou všechny gangstery.

 

Tip 1 - stačí stát na místě a pořád mlátit přibíhající gangstery

 

Odměna: 10 000 USD

 

D) Marty Chonk (bílý telefon)

 

Poslední telefony jsou v Portlandu ve čtvrti Trenton - vedle Joeyho opravny. Každý den cca od osmi ráno do šesti večer zvoní před továrnou na psí žrádlo telefon.

 

 

1) Gauner

 

Po dokončení hovoru dojděte dovnitř továrny pro Perennial. Vyzvedněte ředitele banky a pak se vraťte k továrně. Marty ředitele zabije a aby jste se zbavili důkazů, tak auto odvezte do drtičky.

 

Tip 1 - je to tak snadné, že mě žádný nenapadá

 

Odměna: 1 000 USD

 

2) Zloději

 

Opět dojděte dovnitř továrny a nastupte do Sentinelu. S ním vyzvedněte dva zloděje z Red Lightu a vraťte se do továrny. Marty opět oba zabije a vy jeďte auto přestříkat a pak ho dovezte zpět.

 

Tip 1 - opět snadná mise, na co tip?

 

Odměna: 3 000 USD

 

3) Žena

 

Martyho žena si nějak moc vyskakuje, tak se jí musíte zbavit. Seberte Esperanto na dvorku a vyzvedněte manželku před Ammu nation a zavezte ji zpět do továrny - Marty ji zabije. Pak auto shoďte do vody.

 

Tip 1 - je dobré auto přistavit k vodě a druhým do něj strčit, aby spadlo do vody

 

Odměna: 2 000 USD

 

4) Její milenec

 

Poslední, kdo zbývá je milenec Martyho ženy. Vyhrožuje, že práskne na Martyho vraždy, proto nastupte do Stallionu a naberte ho v CHinatownu. Dovezte ho do továrny, kde na něj čeká Marty, aby ho zastřelil. Milenec je ale rychlejší a jeho brokovnice průraznější - tím přebírá podnik.

 

Tip 1 - není třeba 

 

Odměna: 4 000 USD