Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maják-info

12. 4. 2008
Všichni příznivci GTA 3 ví, že u pláže v prvním městě zvaném Portland se nachází maják. Určitě se už mnozí z vás pokusili na tento maják dostat, ale ne všem se to podařilo. Znám dva způsoby jak se tam dostat.

1.První způsob je policejní loď. Pokud z ní vytáhnete velkou rychlost při špatném počasí a ještě k tomu jsou vlny tak je to ta pravá příležitost. Stačí jen udělat veliký skok a je to.
2.Druhý způsob se mi zdá o něco složitější. Pokud,ale umíte dobře létat s Dodem a ještě lépe přistávat pak je to jednoduché. Stačí si jen vybrat to správné místo kam v takovém malém prostoru umístit letadlo.

Pokud se alespoň jedním ze způsobů dostanete na maják pak vás určitě překvapí jedna ne zrovna milá věc. Maják je totiž vytvarován z jednoho řekněme kusu. Má jen různě seříznuté hrany proto se na některých částech dá třeba přistát s letadlem. Ale s tím se dalo počítat protože nikdo nepředpokládal že si někdo bude chtít vyrazit na maják za slunečného dne. Proto se ani nedivte že schody které jdou vidět na majáku jsou jen prokreslené.Jak už jsem říkal, prostě jeden kus s hranami.Výsledek je alespoň pro ty co touží objevit hrany majáku uspokojivý. Tak si to běžte vyzkoušet…

Zde jeden z mála obrázků co se mi podařilo zachytit, ale ten pocit že jste se tam dostali vám nenahradí:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář