Jdi na obsah Jdi na menu
 


Checkpoint mise

14. 2. 2008
1.První misi s názvem „patriot playground“ plníte na prvním ostrově v autě nazvaném Patriot který se nachází v Portlandu u obchodu Suppa Save. Máte za úkol posbírat 15 checkpointů za celkem 5 minut. Každý checkpoint vám přidá 20 sekund. Čas se vám začne odpočítávat po projetí prvním checkpointem. Poznámka - z auta nesmíte vystoupit!

2.Druhá mise se nachází na druhém ostrově. Pokud tuto misi chcete splnit musíte si zajít pro auto zvané Stallion se kterým dojedete k patrovým garážím. Z auta vystoupíte a následně nastoupíte u druhého vchodu od stavby.. Automaticky by vám měla naběhnout mise nazvaná „multistorey mayhem“. Musíte posbírat 20 checkpointů za celkem 2 minuty. Každý checkpoint vám přidá čas 5 sekund, ale pozor od začátku vám běží čas od 20-ti sekund. Poznámka z auta nesmíte vystoupit!

3.Třetí mise s názvem „a ride in the park“ se nachází opět v druhém městě v parku kde musíte posbírat 12 checkpointů za celkový čas 2 minuty s autem nazvaným Landstalker. Každý checkpoint vám přidá 10 sekund. Poznámka z auta nesmíte vystoupit!4.Poslední mise s názvem „gripped“ se nachází v třetím a posledním městě s autem Patriot. Musíte zde opět projet 20 checkpointů za 5 minut. Každý checkpoint vám přidá 15 sekund. Čas se vám začne odpočítávat po projetí prvním checkpointem. Poznámka z auta nesmíte vystoupit!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář